محل تبلیغات شما

لوستر یکی از وسایلی است که علاوه بر جنبه دکوراتیو بودن منبع  نوری بسیار خوبی نیز قلمداد می شود از این رو با تنوع و طرح های مختلف لوسترها که در بازار وجود دارند انتخاب لوستر مناسب، با کیفیت و زیبا ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. اما نگران نباشید ما با این مقاله به شما کمک می کنیم که  خرید رضایت بخشی داشته باشید.

 

لوستر چیست

لوستر یا نورافشان وسیله ایست که برای روشنایی از آن بهره می گیرند. این وسیله با نگه داشتن چندین لامپ به سقف آویزان می شود که با بلور و لامپ های زیاد مزین می شوند.

می خواهید لوستر را کجا استفاده کنید

اول باید مشخص کنید که لوستر را برای چه مکانی از خانه لازم دارید سپس طبق آن دست به خرید بزنید. شما باید بر اساس بزرگی یا کوچکی فضایی که در اختیار دارید لوستر مناسب را تهیه کنید.

مثلا اگر هال یا پذیرایی شما بزرگ است قاعداتا به لوستر بزرگی نیاز دارید تا هم نور و روشنایی به خوی پخش شود و هم لوستر زیبایی خود را به رخ بکشد. یا اگر هالتان کوچک است نباید لوستر بزرگ بخرید چون هم نور زیاد چشمتان را اذیت می کند و هم جلوه ی خود را از دست می دهد. ما  در مقاله راهنمای خرید لوستر هلورین به شما کمک می کنیم تا بهترین لوستر مورد نیازتان را خریداری کنید.

لوستر مناسب پذیرایی

برای این فضا نوع ها  و طرح های متفاتی وجود دارد که شما اول بر اساس نیاز خود سپس سلیقه یکی را برگزیند و استفاده  نمایید.

لوستر لاله ای: طرح هایی دستی روی این مدل لوستر کشیده می شود که برای مکان ها و دکوراسیون های سنتی بسیار مناسب هستند به ذلیل حجم زیاد قیمتشان به نسبت گران تر است.

لوستر کریستالی: این لوستر نور را به زیبایی انعکاس  می کند و برای سقف های بلند بسیار مناسب است.  

لوستر مناسب آشپزخانه

برای این مکان هم نوع های مختلفی وجود دارد که شما بر اساس اینکه کابینت هایتان چه نوعی است می توانید انتخاب کنید.

لوستر کریستالی برای آشپزخانه: اگر  شما مدرن است انتخاب این مدل می تواند مناسب باشد.   

لوستر چوبی برای آشپزخانه:  اگر کابیت هایتان ام دی اف است ترکیب این لوستر می تواند فوق العاده باشد.

 

 لوستر مناسب اتاق خواب

اتاق خواب جایی دنج و ارام برای خوابی راحت است از این رو لوستر انتخابی برای این مکان باید نور را کم و ملایم پخش کنند. نباید از لوستر های پخش کننده زیاد استفاده کنید. اگر اتاق خواب شما وسایلش چوبی است که اکثرا اینگونه است انتخاب لوستر چوبی ترکیب و فضایی شیک به ارمغان می آورد.

 

راهنمای خرید لوستر(نکاتی که باید بدانید)

سبک لوستر

سبک منزل و دکوراسیونتان چگونه است، مدرن یا سنتی. بر اساس این قضیه انتخاب کنید چه سبک و مدل لوستری می خواهید.

اندازه لوستر 

اندازه لوستر را بارها گفته ایم بر اساس بزرگی یا کوچکی فضای خود انتخاب کنید البته لازم به ذکر است ما راهی آسان و کاربردی را برای انتخاب اندازه لوستر پیدا کرده ایم که حتما حتما باید بدانید تا این با انستن آن همه را از شگفت زده کنید. راهی که می توانید به فروشنده بگویید و او را به حیرت آورید. شما می توانید با یک جمع و تفریق ساده بهترین سایز لوستر را انتخاب کنید برای آگاهی از این قضیه شما را به مطالعه سایت  هلورین مقاله راهنمای خرید لوستر توصیه می کنیم. 

رنگ لوستر

رنگ لوستر را بر اساس اینکه چه مدل لوستری می خرید انتخاب کنید. هماهنگی لوستر با دیگر وسایل دکوراتیو منزل مثل پرده، آیینه، مبل ها و. بسیار مهم است.

لامپ لوستر 

توصیه می کنیم برای اینکه چشمانتان اذیت نشود و رنگ لوستر بر دکوراسیون منزل تاثیر منفی نگذارد از لامپ های مهتابی  و آفتابی با هم استفاده کنید. 

قیمت و هزینه خرید لوستر

 علاوه بر تنوعی که در طرح های لوستر وجود دارد قیمت های متنوعی نیز وجود دارند که انتخاب را دوچندان سخت کرده و شما را در سردگمی بیشتری قرار می دهد. اما ما در این  مقاله راهنمای خرید لوستر به شما نکاتی را گفته ایم که قطعا می تواند گره گشای کار شما در انتخاب نوع و چگونگی لوستر باشد.

اما اینکه چه قیمتی را بخرید به جیب شما بر می ردد و مقدار هزینه ای که برای این خرید کنار گذاشته اید. توجه داشته باشید صرفا هزینه بیشتر برای خرید به معنی انتخاب بهتر نیست. شما در رنج قیمتی که میخواهید هزینه کنید می توانید بهترینشان را انتخاب کنید. 

 

نصب آسان و راحتی تمیز شدن لوستر

اگر طرحی لوستر به صورت پیچیده نباشد شما می توانید به راحتی لوستر را نصب کنید و ای تاثیر مستقیمی در نظافت لوستر داردچراکه پیج و خم کار کمتر است و شما دستتان برای تمیز کردن راحت تر است. برای نصب لوستر علاوه بر راحتی توجه به نکات ایمنی برق ، کابل استقامت کابل مورد استفاده ضروری است به هیچ  عنوان در این موارد سهل انکاری نکنید.

 

کلام آخر

این مقاله راهنمای خرید لوستر با بررسی انواع و اقسام لوستر که هر کدام را برای چه مکانی از خانه می توانید نصب کنید به شما در ای مورد که کدام لوستر را برای کجا بخرید کمک کرد. علاوه بر این نکات خریدی را مطرح کرد که قطعا و حتما به درد بخور بوده و رضایت کاربران را به همراه داشته است.

قطعا هر خریدی نیازمند آگاهی داشتن از مواردی است که باید بدانید و بتوانید خرید خوبی داشته باشید . این خرید هم به نوبه خود نکاتی را داشت که خودتان دریافتید که دانستن آن چقدر می تواند مهم باشد، این مجموعه با  مرجعیت سایت هلورین تمام تلاش خود را در گردآوری این مطالب انجام دد به امید اینکه بتواند در خرید شما موثر باشد. 

 

 


مقالات آموزشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی