محل تبلیغات شما

سشوار یکی از مهمترین وسایل برقی و شخصی بانوان و آقایان است که برای انتخابی مناسب نیاز به راهنمایی دارد. هرچه شما روی یک  سشوار باکیفیت و مناسب موهای خود سرمایه گذاری کنید در مقابل سالم بودن موهای خود را تظمین کرده اید. برای خرید سشوار چندین فاکتور مهم وجود دارند که راهنمای خرید سشوار به تشریح آن می پردازد شما نیز با مطالعه دقیق این مطلب خریدی خوب داشته باشید.

فاکتور اول مواد ساخت سشوار است

در این بخش به انوع موادهایی که در ساخت سشوار استفاده می شود را مورد بررسی قرار می دهیم. 

سشوارهای یونی یا تورمالین

این سشوار ها یون هایی دارند که آب را به سرعت جذب می کند. سشوار تورمالین به دلیل فی که در ساختش استفاده می شود کمی گران تر از سشوار یونی است و در قابل این گرانی کیفیت بهتری نیز دارد. سشوار یونی برای موهای نازک و تورمالین ها برای موهای ضخیم و وز دار مناسب تر است.

کدام  سشوار سرامیکی یا چینی

شما باید بر اساس نوع موی سر خود دست به خرید سشوار بزنید.سشوار های پلاستیکی یا فی که با عایقی از سرامیک یا چینی پوشانیده شده اند به دلیلی که گرما را به خوبی تنظیم می کند مناسب موهای خشک و ریز است.  همچنین این مدل سشوار نمی گذازند موهای شما موخوره بگیرند آن هم به دلیل داشتن یون های منفی در ساختشان است و سریعتر موهایتان را خشک می کند. 

سشوارهای تیتانیوم

این مدل وزنشان کمتر از سشوارهای سرامیکی است و مناسب موهای ضخیم و پرپشت است این بوزن کم سشوار باعث می شود زمانی که موهای پرپشت خود را خشک می کنید خسته نشوید.

فاکتور دوم وزن ، توان و قدرت سشوار است

این موارد جزو فاکتورهایی است که در گرفتن استاندارد محصول نقش بسزایی دارند. ما در این مقاله(راهنمای خرید سشوارهلورین) جداگانه به تشرحیشان می پردازیم. همچنین شما می تواید با مطالعه مطالب دقیق تر به

راهنمای خرید سشوار مراجعه کنید این مجموعه بهترین سشوارها را نیز گرآوری کرده است.

قدرت و توات

وات سشوار یعنی اینکه سرعت موتور چقدر است هرچه این مقدار بیشتر باشد موتور سریعتر است در نتیجه زودتر موها را خشک می کند.برای سشواری که در مصرف خانگی استفاده می شود ولتاژ حداقلی باید 1500 وات باشد. البته اگر موهای خیلی ضخیم و پرپشت تری دارید از ولتاژ 00 به بالا استفاده کنید.

وزن 

اگر وزن سشوار خریداری شما کم باشد و سبک تر باشد قطعا شما را در هنگام خشک کردن موها خسته نمی کند. شاید این مسئله برای بسیاری مورد توجه نباشد اما سبک یا سنگین بودن سشوار موردی است که به مرور اهمیت پیدا می کند.

تنظیمات گرمایش سشوار

سشوار خریداری شما باید قابلیت تنظیم دما و گرما را داشته باشد تا شما براساس نوع موی خود سشوار را رو دمای مخصوص به خود تنظیم کرده  و موهایتان را خشک کنید.  این تنظیمات در سه سطح کم،متوسط، زیاد وجود دارند تا شما مقدار دقیق حرارت را برای نوع موی خود انتخاب کنید. 

فاکتور سوم انواع مختلف سشوارهاست

سشوارها در انواع و اقسام مختلفی وجود دارند که شما باید بر طبق نیاز خود خرید بهترین سشوار را انجام دهید. ما در این  مقاله(راهنمای خرید سشوارهلورین) به بررسی انواع رایج تر سشوارها می پردازیم.

 

سشوار‌های حرفه‌ای: بیشترین استفاده این نوع در سالن های آایشی است که مدت طمان بیشتری کار می کنند و قدرت بالایی دارند.

سشوار‌های خانگی: در مصرف روزانه و خانگی از این مدل استفاده میشود که خود این نوع نیز از قوی تا ضعیف را شامل می شود.

سشوار‌های برس‌دار: سشوارهایی که دارای برس در ابعاد و اندازه های مختلف است.

سشوار‌های چرخشی: دکمه ای برای چرخش در سشوار تعبیه شده است که باعث راحتتر شدن کار شما میشود.

سشوار‌های مسافرتی: این مدل سشوار ها به دلیل وزن سبک و حجم کمی که دارند بهترین گزین برای مسافرت است که به راحتی حمل میشود. 

نکات بیشتر برای خرید سشوار

ببینید دوستان هر وسیله برقی اگر به درستی انتخاب و استفاده شوند بسیار کار ساز است. سشوار نی اگر بتوان خریدی  مناسب و استفاده صحیح از آن کرد بدون شک بهترین وسیله و یار شما در مراسمات و مهمانی هاست. ما در این مقاله(راهنمای خرید سشوار هلورین) علاوه بر فاکتورهای اصلی که مطرح کردیم نکات تکمیلی را برایتان آماده کرده ایم تا خریدی مناسب داشته باشید.

1- سشوار را به گونه ای تنظیم کنید که موهایتان کمتر وز دار شود.

2- سشوارهای شات دار در براق کردن موها نقشی اساسی دارند.

3- اگر موهایتان تقریبا 80 تا 90 درصد خشک شده است به حالت خنک سشوار بروید. 

4- استفاده از یک برس در زمان خشک کردن موها باعث صاف شدنشان می شود.

سخن آخر

در این مقاله(راهنمای خرید سشوار هلورین) عوامل موثر در خرید سشوار مطرح شد عواملی همچون: وزن،قدرت،توان،جنس،اناوع و . سشوار ها بررسی شد. شما عزیزان بر اساس اینکه مدل موهایتان چگونه است و چه سشواری مناسب آن است این راهنما را مطالعه کنید و خریدی مطمئن داشته باشید. چراکه  انتخاب سشوار بر طبق مدل و جنس موهایتان منجر به خریدی مناسب می شود که نهایتا آسایش و راحتی شما را فراهم میکند.


مقالات آموزشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی