محل تبلیغات شما

ماساژ یکی از عمل هایی است که از دیرباز در میان مردم بوده و هست.این عمل در علم طب سنتی آغاز شد مخصوصا در آسیای دور بیشترین رواج را داشته است.  بسیاری معتقدند ماساژ در کاهش درد مردم تاثیر فوق العاده ای دارد. برای درمان عارضه هایی چون کمر درد، گردن درد، کاهش استرس و . کاربردی اساس دارد.

 

ماساژ دادن چیست

به انجام حرکت های دستی یا غیر دستی که برای درمان درد روی قسمت مورد نظر بدن انجام میشود ماساژ گفته میشود.

 

کاربرد ماساژدادن

از ماساژدرمانیبرای رفع استرس، هیجانات ، بهبود خستگی، کاهش آلام و درد در همه قسمت های بدن استفاده میشود. بیشتر مردم مشغله کار زیادی دارند ولی متاسفانه به دلیل زمان کمی که در اختیار دارند نمی توانند ماساژ را انجام دهند و به مراکز مربطه مراجعه کنند.از این رو راه حلی را انتخاب کرده اند که به نظر می رسد انتخابی عاقلانه است. استفاده از ماساژور ها .

 

ماساژ ها در چه نوع هایی وجود دارند

شما باید بر طبق نیازی که بدن شما دارد ماساژ مربوطه را انجام دهید. در این مقاله(راهنمای خرید ماساژور ) به شما انواع ماساژ را بررسی میکنیم . باشد که مفید واقع شود.

 

ماساژ هایی که ملایم هستند

 

ماساژ کالیفرنیایی: با چرب کردن بدن و ایجاد ضربه های آرام و پیوسته انجام میشود.

اِسالِن: طولانی مدت است و باعث تنظیم گردش خون میشود. 

حس درمانی: بعضی اوقات دست و پا به یک محرک بیرونی واکنش نشان میدهند . این ماساژ به آرامی کار خود را شروع  میکند. آرامشی خاص جهت بهبود درد مذکور ایجاد میکند.

ماساژ تایلندی: مشابه یوگا تمام بدن کشیده میشود

وَتسو: در آب گرم قسمت هایی از بدن ماساژ داده میشوند.

 

ماساژهای که استخوانی هستند

همانطور که از نام آن پیداست ماساژ مربوط به استخوان ها می باشد.فشار روحی ناشی از استرس را به خوبی از شما دور میکند.معروف به خوددرمانی می باشد. 

 

ماساژهای که شدید هستند

نوعی ماساژ عمیق است که تاثیری فوق العاده در درمان درد دارد. آما یکی از این نوع است که طب سوزنی چینی ها از آن بهره میبرند.

 

ماساژهای که ورزشی هستند

ورزشکاران بیشترین حجم طرفداران این نوع ماساژ هستند.ماهیچه ورزشکار بیشترین قسمت بدن است که کار روی آن انجام میشود به همین دلیل ممکن خستگی بیش از حدی داشته باشد. از این رو این نوع ماساژ روی ماهیچه ها انجام میگیرد.

 

راهنمای خرید ماساژور فوق العاده و کاربردی توصیه میکند از تاثیرات فوق العاده ای که کفش ها نیز بر سلامتی تاثیر می گذارند غافل نشوید. یک جفت کفش اسپرت میتواند تاثیری خوبی در آرامش شما داشته باشد.

 پیشنهاد برای شما: مطالعه راهنمای خرید کفش اسپرت

 

ماساژهای که مربوط به نقاط حساس هستند

این نقاط  بیشتر در معرض تاثیرات منفی قرار میگرند پس با این نوع ماساژ تسکین این نواحی را لازمه کار خود بدانید.

 

ماساژور برقی چیست

ماساژور برقی همان راه حلی است که افراد پر مشغله به لیل وقت کم اما نیاز داشتن به ماساژ ، پیدا کردند. همان کاری را انجام میدهد که در مراکز ماساژ درمانی انجام میشود. اما فراموش نکنید که ممکن است به دلیل استفاده نادرست و یا بیش از حد دچار عوارض منفی آن شوید . پس با راهنمای خرید ماساژور باشید. حتما حتما افرادی که دارای شرایط زیر هستند نباید از ماساژور های برقی استفاده کنند.

  • افرادی که عفونت پوستی دارند
  • افراد با مشکلات گوارشی
  • مشکلات گردش خوت،تورم، تومور
  • بانوان باردار 

 

ماساژور های برقی چه نوع هایی دارند

ماساژورهای برقی در انواع مختلفی وجود دارند که کاربردهای متفاوتی دارند در اینجا انواع آنها را نام برده و برای کاربرد هر کدام شما را به مطالعه راهنمای خرید ماساژور که مقاله ای جامع و کامل است تشویق میکنم. .

 

1- ماساژور برقی لرزاننده
2-ماساژور مادون قرمز
3- ماساژور پالسی
4- ماساژورهای فراصوت.
5- ماساژور سنگ یشم
6- ماساژورهای ضربه ای
7- ماساژورهای پا
 

استفاده صحیح از ماساژور برقی را بشنوید

از کاربرد و ضروت ماساژور برقی در ابتدای این مقاله گفتیماما استفاده از هر وسیله برقی باید ها و نباید  هایی دارد که بهتر است به باید و نباید این وسیله هم توجه داشته باشید.

افرادی که دارای بیماری های زمینه ای از جمله مواردی که در بالا اشاره شد، هستند تحت هیچ شرایطی حق استفاده از این وسیله را ندارند. زیرا استفاده از این وسیله بیماری آنها را دوچندان میکند چون باعث تشدید بیماری در آنها میشود.

 

سخن آخر

ماساژ دادن به خصوص در مواقع خستگی روحی تازه به جان خسته شما میدهد. کسانی که از ماساژور برقی استفاده میکنند به راهنمایی های این مقاله توجه کنند. تا بتوانند نهایت استفاده درست را داشته باشند.

همچنین اگر قصد خرید محصولی با کیفیت را دارند حتما به مرجع این مقاله یعنی سایت هلورین مراجعه نمایید . ما لینک مقاله مربوطه جهت راحتی شما عزیزان را آماده کرده ایم. فقط با یک کلیلک به مرجع اصلی و راهنمای جامع خرید ماساژور مراجعه کنید.

راهنمای خرید ماساژور


مقالات آموزشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی