محل تبلیغات شما

ما در این مقاله( راهنمای خرید پرده ) شما را در به انتخابی شایسته سوق میدهیم. خرید پرده دکوراتیو از مهمترین خریدها برای زیبا سازی فضای خانه است. انتخاب نامناسب پرده میتواند به کلی دکوراسیون خانگی شما را به هم بزند. پس لازم است انتخاب مناسبی داشته باشید چراکه پرده ها علاوه بر اینکه پنجره را از دید دخلی خارج میکند از ورود نور مستقیم خورشید نیز جلوگیری میکند. پس انتخاب شما برای خرید پرده  باید با دقت بالایی انجام گیرد. چون علاوه بر زیبایی و طراحی دوام و ماندگاری پرده ها مهم است.

انواع پرده ها

پرده ها در دو مدل کلاسیک و مدرن موجوداند. لازم است قبل از خرید پرده دکوراتیو نگاهی به ویژگی های این دو نوع داشته باشید که بتوانید انتخابی شایسته انجام دهید.

پرده کلاسیک

در دوخت این نوع پرده ها از پارچه هایی که دارای نقش بیشتر و فاخر هستند استفاده میشود. استفاده عموم این پرده در فضای نشمین، اتاق های بزرگ و از این دست مکان هاست.

پرده مدرن

برخلاف نوع کلاسیک، این مدل ابزار براق کمتری دارد و ساده تر هستند. استفاده عموم این مدل پرده فضاهای کوچک، اتاق خواب و . است.

نکاتی مهم و کاربردی در خرید پرده دکوراتیو

قبل از خرید پرده دکوراتیو  لازم است با جنس هایی که در دوخت پرده استفاده میشود آشنا شوید. مهمترین فاکتورها را بدانید و به سراغ خریدبروید.

از بیشترین پارچه های استفاده شده در دوخت پرده میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • ابریشم فاکس
  • پارچه چیت
  • ابریشم زربافت
  • کتان

مهمترین فاکتورها در انتخاب پرده دکوراتیو

در این مقاله(راهنمای خرید پرده) ما به معرفی مهمترین فاکتورها در انتخاب پرده ها می پردازیم. به این امید که یارای شما در خرید باشد.

یک: دوام بالای پرده

تابش مستقیم نور خورشید از اصلی ترین دلایل پوسیدگی پرده هاست. بهتر است پرده انتخابی خود را از جنسی برگزینید که کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد.

دو: طول پرده

برای اینکه جلوه ی زیبای به اتاق خود دهید سعی کنید پرده دکوراتیو خود را 15 سانتی متربلند از انازه واقعی انتخاب کنید. تاثیر شگفت انگیزی در زیبایی دارد شک نکنید.

سه: نوع پرده

اینکه انتخاب نوع پرده ی شما چگونه باشد بستگی به سبک و طراحی اتاق و فضای خانه دارد. توجه داشته باشید پرده های نازک برای فضای مدرن و زیبا مناسب اند. اگر اتاق کار یا فضای رسمی دارید انتخاب پرده های ضخیم مناسب ترند.

چهار: طراحی پرده

در نظر گرفتن ماهیت اتاق،آفتاب گیر بودن فضا و. در انتخاب و خرید پرده دوکراتیو نقش بسزایی دارند. بهتر است از طرح های زیبا و جذاب استفاده کنید. این کار آرامش و روح تازه ایی به اتاق شما میدهد.

پنج: انتخاب رنگ

قبل از خرید پرده دکوراتیو رنگ بندی اتاق، مبلمان، کاغذ دیواری و . را در نظر داشته باشید. متناسب با آنها خرید خود را انجام دهید.

برای اتاق های مختلف چه پرده هایی انتخاب کنیم

باید بر اساس استفاده از اتاق فضای خانه پرده دکوراتیو را خریداری کنید. این کار جذابیت خاصی به خانه میدهد.

پرده مناسب اتاق پذیرایی

پذیرایی از مهمترین مکان خانه است که دید زیادی دارد. ضمن توجه به دوام و جنس پرده،باید رنگ و طرح زیبایی را نیز انتخاب کنید.

پرده مناسب اتاق خواب

اتاق خواب معمولا درای سبکی آرام و ساکت اند. انتخاب پرده ایی که این حس را در اتاق خواب دوچندان کند از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.

پرده مناسب آشپزخانه

انتخاب رنگ های گرم در خرید پرده آشپزخانه حائز اهمیت است. چراکه فضا برای پخت و پز است و باعث افزایش اشتها در هنگام غذاخوردن میشود. انختخاب رنگ های گرمی چون قرمز،زرد و. را نادیده نگیرید.

پرده مناسب اتاق کودک

به دلیل شور و هیجان کودکان هرچه پرده این اتاق جذاب تر و پر انرژی تر باشد بهتر است. کودکان خلاق و باهوش را بیشتر مستعد میکند.

سخن پایانی

در این راهنمای خرید پرده سعی بر آن شد که بهترین و کاربردی ترین ویژگی های پرده ها بررسی شود. هدف ما راحتی شما در خرید است. پس با دقت این مقاله را بخوانید تا بتوانید بهترین خرید پرده دکوراتیو را تجربه کنید.

 


مقالات آموزشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی